درباره ما

به فروشگاه شب بازار خوش آمدید

img-about

امروزه با گسترش دنیای دیجیتال و استقبال روزافزون مردم از این تکنولوژی بسیاری از مناسبات روزمره رنگ و بویی دیجیتالی به خود گرفته است. خرید کردن یکی از این موارد است؛ در عین حالی که می تواند در زمان انسان صرفه جویی نماید، پیشنهادهای فوق العاده ای را در برابر دیدگان قرار می دهد به طوری که می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

حال مطمئنا برای شما پیش آمده که گاهی به دنبال کالایی هستید ولی نمی توانید آن را بیابید. یا اینکه در زندگی روزمره نیازاتی دارید ولی نمی دانید کالایی برای حل آن نیازها ساخته شده است. در واقع به یک فروشگاه با عرضه کالاهای نایاب، زیبا و کاربردی نیاز دارید.

گروه تجاری شب بازار پس از سال ها تحقیق و بررسی و با داشتن کادری خلاق و کوشا و با استفاده از فکر و نیروی جوانان بسیاری توانسته است با ارائه محصولات منحصر به فرد و انحصاری تا حدی این نیازها را برطرف کند.

محصولات تولیدی شب بازار عمدتا در دسته های کاربردی، زینتی، سرگرمی، مناسبتی، آموزشی و سفارشی جای دارند که توسط هنرمندانی ماهر ساخته شده اند و در عین کاربردهای ذاتی خود محصولاتی بسیار خلاق اند که مخاطب را بسیار هیجان زده می نمایند. به علاوه جهت رضایت بیشتر شما عزیزان و برای اولین بار در ایران امکان خرید محصولات سفارشی با طرح، ایده و تصویر خودتان یا عزیزانتان در سایت ایجاد کرده ایم که میتواند برایتان بسیار جالب باشد.

در طراحی سایت، بازدید و مقایسه محصولات، مراحل ثبت سفارش و خرید سعی شده تا مهمترین اصل ما یعنی راحتی شما عزیزان رعایت شود. براستی که مهمترین هدف ما ایجاد حس رضایتمندی و مقبولیت در شماست. چرا که با این هدف می توانیم روز به روز توانمندتر از قبل گردیم و دامنه تولید و ارائه محصولات خلاق را به شما گسترش دهیم.

امید است با توکل بر خداوند یکتا، حمایت های شما خوبان و تکیه بر نیروهای زبده و خلاق مجموعه شب بازار، بتوانیم با تولید محصولات مورد علاقه شما گام هایی مؤثر در تولید ملی و کارآفرینی بسیاری از جوانان برداشته باشیم.

براستی که امام جعفر صادق علیه السلام می فرمایند:
کُلُّ ذِی صِنَاعَهٍ مُضْطَرٌّ إِلَى ثَلَاثِ خِصَالٍ یَجْتَلِبُ بِهَا الْمَکْسَبَ وَ هُوَ أَنْ یَکُونَ حَاذِقاً بِعَمَلِهِ مُؤَدِّیاً لِلْأَمَانَهِ فِیهِ مُسْتَمِیلًا لِمَنِ اسْتَعْمَلَهُ
هر اهل فنی برای موفقیت در کسب و کار خود به سه مطلب نیازمند است : تخصص و باهوشی در فن و حرفه مورد نظر؛ امین باشد و در کار و مال مردم ، امانت و درستی را حفظ کند. با کارفرما و صاحب کار ، خوش برخورد و خوش قلب باشد.
تحف العقول ص ۳۲۲

تیم ما

شب بازار حاصل فکر و ایده جوانانی خلاق و کوشاست که همواره سعی دارند تا محصولاتی در خور شأن شما عزیزان تولید کنند. در این مسیر برای راه اندازی خط تولید سعی کردیم تا از افراد نیازمند و پرتلاش استفاده کنیم تا ضمن کارآفرینی برای این عزیزان از اجری معنوی برخوردار گردیم و به آن افتخار می کنیم. علاوه بر اینکه بسیاری از هنرمندان ماهر با خلق آثار فاخر خود ما را در این مسیر یاری نمودند. و همه ما شبانه روز در تلاشیم تا بهترین ها را برای شما ارائه دهیم. براستی که شما لایق زیباترین ها هستید.

مشتریان چه میگویند؟؟؟